Hasta Yorumları

Bu bölümdeki yorumlar doktor takviminden alınmıştır.

DoktorTakvimi bağlantısını tıklalayarak ulaşabilirsiniz.


Dt. Abdullah Coşar

Dr.Mustafa bey benim çocukluk ve liseden sınıf arkadaşım,bende diş hekimiyim. Ancak kader beni 2006 yılında onun karşısına hasta olarak ta çıkarttı.Ayağımda bir yara oluşmuştu,giderek büyüdü ve enfekte oldu, ayağım kızardı,şişti,ateşim yükseldi.O ana kadar bilmiyordum meğer bende şeker hastalığı varmış. Mustafa kardeşimi aradım,bana hemen gel dedi ve beni yatırdı. Tüm ekibini seferber etti, bir yandan ayağımı tedavi ederken, bir yandan da gerekli araştırmaları yaparak olabilecek en kısa sürede hastalığımın tanısını koydu ve parmağımı kesilmekten kurtararak ayağımı iyileştirdi. Mustafa kardeşimi benim eski ve yakın arkadaşım olması nedeniyle oldukça iyi tanırım,ciddi ve disiplinli olduğunu biliyorum, doktorluk mesleğinin onun en büyük sevdası olduğunu da biliyorum,ancak onun tedavisinde olduğum ve klinikte yattığım sürede onun başka bir özelliğini fark ettim. Mustafa klinikte yattığım esnada diğer hastalarına karşı nasıl ciddi davranıyorsa bana da aynı ciddiyeti gösterdi. Buna karşın bana, yakın arkadaş olmamız nedeniyle bir kardeş gibi nasıl canından bir parça imiş gibi davranıyorsa diğer hastalarına da sanki kendi ailesinin bir bireyi imiş gibi candan davrandığını ve problemlerini aynı samimiyetle çözmeğe çalıştığını fark ettim.Bir insan bu kadar mı işini sever,bu kadar mı hastasıyla hemhal olur pes doğrusu! Adeta mesleğini ibadet eder gibi icra ediyor.Kendisini tebrik ediyor,böyle bir arkadaşım ve benim de tıp mensubu olmam hasebiyle meslekdaşım olduğu için onunla gurur duyuyor, ayrıca beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Sağolasın- varolasın ki daha çok hastaya ve insana faydan olabilsin.

Dr. Celal Yıldız

DR MUSTAFA beyi 1970 li yıllardan tanırım.Dostluğuna, hekimliğine ve dürüstlüğüne inancım tamdır.Türk tıbbında böyle bir hekim olduğu için hem hastalar hemde bizler şanslıyız.Mustafayı Vakıf Gureba Hastahanesindeki asistanlık yıllarından tanıyorum. Araştırmacı ruhu, gece nöbetlerindeki performansı, ameliyathanedeki yorulmaz tavrı ve eforu nedeniyle gelecekte işini mesleğini seven iyi bir ressam gibi olacağına inanıyordum ve gercekten aradan 40 yıl geçmesine rağmen yorulmadan yılmadan mesleğini severek idame ettirmektedir. Kendisine bu çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.Dr celal yıldız.

Dr. Rukiye Dxx

Babamın çift taraflı kasık fıtığı problemi nedeniyle birkaç cerrahla görüştüm."İki ayrı açık ameliyat yaparız" denince bir hemşire arkadaşında tavsiyesi ile babamı Dr. Mustafa Bey'e götürdük.İyi bir muayeneden sonra Doktor Bey bize uygulanabilecek yöntemleri,bu yöntemlerin faydalarını,risklerini ayrıntıları ile anlaşılabilir bir dille anlattı.Başarılı bir laparoskopik operasyondan sonra kontrollerinde de özenli ve ilgili idi.Benimde doktor olduğumu bilmesine rağmen tüm bu süreçte 'sen zaten bilirsin' gibi tavır sergilemeden herşeyi ayrıntıları ile anlattı.İlgisine ve emeğine,samimi yaklaşımına teşekkür ediyorum.Ellerine sağlık.

Sibel Çxx

Babamın çift taraflı kasık fıtığı problemi nedeniyle birkaç cerrahla görüştüm."İki ayrı açık ameliyat yaparız" denince bir hemşire arkadaşında tavsiyesi ile babamı Dr. Mustafa Bey'e götürdük.İyi bir muayeneden sonra Doktor Bey bize uygulanabilecek yöntemleri,bu yöntemlerin faydalarını,risklerini ayrıntıları ile anlaşılabilir bir dille anlattı.Başarılı bir laparoskopik operasyondan sonra kontrollerinde de özenli ve ilgili idi.Benimde doktor olduğumu bilmesine rağmen tüm bu süreçte 'sen zaten bilirsin' gibi tavır sergilemeden herşeyi ayrıntıları ile anlattı.İlgisine ve emeğine,samimi yaklaşımına teşekkür ediyorum.Ellerine sağlık.

Yasemin Gxx

Merhabalar. Mustafa Hocamla tanışmam; abimin düğünü günü kıyafetimi giyerken fark ettiğim bir meme tümör vesilesiyle oldu. Muayene ve tetkiklerden sonra biyopsimi ve ameliyatımı yaptı. Ve ben iyi ki de Mustafa hocamla tanıştım diyebilirim. Hocamın tecrübesi, samimiyeti, her aşamada bize sonsuz yardımları, işindeki hassasiyeti ve titizliği aynı zamanda teşhis koymadaki başarısı, hastalarının psikolojisini iyi anlaması, hoş sohbeti; ailem ve benim bu zorlu süreçte en büyük hediyemiz oldu. Şu anda iyileştim ve tedavi sürecim sona erdi. (6 kür kemoterapi ve 33 seans radyoterapi gördüm) 25 yaşındayım ve bu süreçte hiç negatif olmadım, evet gerçek söylüyorum inanılması zor ama gayet pozitif bir süreç geçirdim. Tabi ki pek çok şey atlattım bu süreçte ama benim sadece â??küçük bir tümörümâ?? vardı. Bu tabir Mustafa hocamın tabiridir. Bana hiçbir zaman â??kansersinâ?? demedi. Bu tabir için ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Böyle bir açıklama yapılan bir hasta hiçbir zaman â??ben kanserimâ?? de diyemiyor zaten inanın. Ve bu yüzden de kanser psikolojisi bana hiç uğramadı. Biraz da ameliyatımdan bahsetmek isterim. Ameliyatımdan sonra, dikiş yerinin izi büyük olmaması için çaba sarf eden, hassas davranan bir doktor Mustafa Şener. Sonrasında da verdiği kremler sayesinde ameliyat izim diğer hastalara göre çabuk toparlandı. Ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi, kitleyi oradan temizledi. Ve hala düzenli kontrollerime gidiyorum. Eğer genel cerrah arıyorsanız, ben şiddetle Mustafa Şener Hocamı tavsiye ederim. Onun gibi tecrübeli ve kendisini mesleğine adamış bir doktor az bulunur bu hayatta. Ona buradan sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunmak isterim. Mustafa hocam iyi ki varsınız ve sizi tanıdık. Herkese sağlıklı günler, hastalara da acil şifalar dilerim.

Ayşegül Axx

Ben Mustafa Şener hocayı yaklaşık 8 sene önce tanımıştım.Anneannem kanserdi ve ameliyat olması gerekiyordu.36 yaşındayım ve birçok rahatsızlığımdan dolayı sayısız doktorla tanıştım.Hayatımda kendinden önce hastasını düşünen ,arayan takip eden,ilgilenen böyle bir hocayla tanışmadım..Allah ondan razı olsun.Sonuç olarak ameliyat çok iyi geçti ve kontrollerde de bizzat kendisi direkt ilgilendi.Türk doktorları mükemmel ama işini doğru yapan kaç kişi var soruyorum size.Anneannemden sonra tanıdığım ve cerraha ihtiyacı olan birçok kişiyi kendisine yönlendirdim ve hepsi sonuçtan memnum..çok sevgi dolu ve işini seven bir Cerrah.Allah ellerine kuvvet versin diyorum.Kötü bir vesileyle tanıştık ama harika bir doktor edindik. Saygılarımla; Ayşegül Axx

Sinem Yxx

mustafa hocayla tanısmamız cok kotu bır hastalıkla yenı tanısan annemden dolayı oldu...annem meme kanserınkalandı bın tane doktora gıttık oyaladılar bır arkadasım benı mustafa beye yonlendırdı allah ondan bın kere razı olsun.amelıyat ettı.tedavı oldu okuyanlar lutfen dıkkate alınız..ve yendık hastalıgı.cunku hocamızı ıstedıgımız saatte aradık ..para pesınde degıl ettıgı yemıne sadık bır doktor bır abı bır arkadas..cok kısı yonlendırdık hepsıde memnun kaldı ..once allah sonrada ona ınanılmaz guvenıyoruz...allah uzun omur versın cunku onun gıbı bır hekıme ıhtıyac cok..hastalıklardan korkmayın hep olumlu dusunun vee mustafa beye kendınızı teslım edın

İlknur

mustafa hocamla aynı hastanede çalışıyorum.ne kadar şanslıyız.onun bitmek bilmeyen sabrı,aynı şeyleri tekrar tekrar anlatması,babacan tavrıyla destek olması,her konuda bilgili olması,yol göstereci olması.ve bunu tüm hastalarına ayırt etmeksizin göstermesi.annem meme ca teşhisiyle2008 yılında mustafa hocam gibi cerrah tarafından ameliyat oldu annemin tedavi gördüğü hastanede radyoloji onkologu ve medikal onkologu tarafından cerrahi ameliyatının ve cerrahi doktorumuzun ne kadar titiz ve ne kadar başarılı olduğunu cerrah doktoru tarafından ne kadar şanslı olduğumuzu söylediler. mustafa hocama ailece bir kez daha minettarlık duyduk.göstermiş olduğu ilgi,sabır,anlayış için sonsuz teşekkürler.

Rabıa Axx

Ben Rabıa Axx DR. MUSTAFA SENER'le tanısmam cok uzun yıllara dayanır.Kendısıne aynı zamanda ALTIN ELLER dıye hıtap edıldıgını duymus ve sahit olmusumdur. Arkadas cevremın cogu fatıhte oldugundan burda oturan arkadaslarımın tavsıyesı ıle kendısını tanıdım.mukemmel bı doktordur.Hastalıgınız hakkında sızı bılgılendırır ve rahatca soru sorabılırsınız.Insanın canını emanet edecegı doktora guvenebılmesı cok onemlıdır.Iste tam bu noktada sıze gereken guvenı saglayan bı CERRAH. Kendısı benım canımın parcası annemı amelıyat etmıstır.Amelıyat son derece basarılı olup sonrasındada muntazam bakılmıstır.Kendısıne sonsuz tesekkur borcluyum.Benım gıbı pek cok arkadasımında aılesınden MUSTAFA SENER'e amelıyat ve tedavı olan var .Benım tavsıyede bulundugum herkes tesekkurle bana gerı donmustur. ALLAH muhtac etmesın ama doktorsuzda bırakmasın denır ya ıste ıhtıyacınız olursa mutlaka kapısını calın ve sonuna kadar guvenın benden sıze tavsıye.. saygılarımlaa

Adnan Apaydın

Merhaba, Mustafa Bey'in uzun zamandır ününü duymuştum. İşim gereği bir çok doktor tanıdım. Tanıdığım bu doktorlar bile kendisinden hocamızdır diye bahsederler. Bununla birlikte bir çok yakınım ona muayene olmuş, koyduğu doğru ve isabetli teşhislerle ve yaptığı başarılı ameliyatlarla hastalarını gerçek manada memnun ettiğini ve onları ameliyat ve tedavi sonrası da sürekli desteklediğini, yardımcı olduğunu biliyordum. Bu sebeple annemin göğsünde bir kitle olduğunu öğrenince derhal ona gittik. Hemen inceleme altına aldı, kitlenin türünü, yayılımını ve yapılması gerekeni belirledi ve en doğru şekilde annemin ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası yapılan pataloji raporuyla birlikte doktor beyin ne kadar isabetli bir karar verdiği anlaşıldı. Şu an annemin morali ve sağlığı çok iyi bir durumda. Biz kendisinden çok memnun kaldık. Zaten daha önce de gerek doktor kimliği gerekse insanlara samimi yaklaşımı ve dürüstlüğü ile gül gibi bir insan olduğunu biliyorduk. Bu site haricinde de zaten bize sorulduğunda hep kendisini tavsiye ediyoruz, edeceğiz de. Kendisine bu site aracığılı ile teşekkür ediyoruz.

Fatma Muxx

mustafa beyi 3 yıldır tanıyorm.kendisi benim doktorum olmakla beraber bi abim arkadasım gibi oldu.en ufak sorunumda bile çekinmeden arayabildigim tek doktordur.ben meme kanseri olan bir hastayım ve bu hastalıkta her asamada onunla alakalı olmayan problemlerde bile hep yanımda oldu.onu tanıdım için çok şanslıyım.o benim moralimi hep yüksek tutmama vesile oldu.su an hastalıgımı yendim.binim için en büyük moral ve ilac tedavisi onun destegidir.herkese dr mustafa şener beyi tavsiye ediyorum...

Hülya Yıxx

Ben Mustafa Şener ile annem vesilesi ile tanışmaktayım. annemin uzun yıllar önce göğsünde kitleler vardı. Kendisi ile çamlıca Askeri Göğüs Hastalıkları Hastanesinde tanıştık Annemi göğsündeki kitlelerden ameliyat etmiştir. Yıllar sonra annemdeki göğüs kitlelerinden bende de oluştu. Tanıdğımız bir doktor olduğu için ve annemin ameliyatı da başarlı geçtiği için güvendiğimiz bir doktor olarak ben de ona gittim. 1996 yılından beri kendisine düzenli olarak kontroller için gitmekteyim. 2008 yılında yine kontrole gittiğim esnada göğsümde tespit ettiği bir kitlenin ameliyat ile alınması gerekiğini söyledi. Hemen karar verdim ve ameliyatımı Dr: Mustafa Bey gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi verdiği moral ve konuşmalarla beni oldukça sakinleştirip ameliyata hazırlanmama yardımcı oldu. Ameliyat sonrası da yine aynı şekildeki yaklaşımlarla patolojiden gelecek sonuçları bekleme sürecinde moralimi yüksek tutmama yardımcı oldu. Pataloji sonuçlarım temiz çıktı ve korkulacak birşey olmadığı kistlerin fibrokistik kist yapısında olan kistler olduğu ortaya çıktı. Aynı sene teyzemin de safra kesesi ameliyatını gerçekleştirmiştir. Kendisi oldukça güler yüzlü sorunları hastalara anlatırken onların anlayabileceği bir dil ile sorunu anlatır ve son derece sabırlıdır. Güler yüzlü ve yardımseverdir. Sayın Mustafa Bey bizim adeta aile doktorumuz gibidir. Ben rutin kontrollerime gittiğimde o an başka bir sağlık sorunum varsa sorunu ona anlatır ondan da ne yapmam gerektiği konusunda tavsiyelerini alırım. Şayet konu kendi branşı değilse hangi branşa gitmem gerektiği ve ne yapmam gerektiği konusunda da beni yönlendirir. Ben kendisinin başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum ve kendisinin uzun yıllar boyunca bizlere ve herkese yardımcı olmasını diliyorum. Saygılarımla, Hülya YIxx

Seila Mxx

annem 4 yıl once ''meme ca'' teşisiyle tavsiye üzerine,dr.mustafa şener bey tarafından amelıyat edildi.4 yil gecmesine rağmen,halen annemle ilgilenmekte,iyi olmasi için gayret göstermektedir.onun bu ilgisi bizi son derece mutlu etmektedir..ümitsizliğe kapıldığımız anlarda bize moral vermekte bizi ümitlendirmektedir.onun samimi,candan,sıcakkanlı yaklaşımları bizi mutlu etmektedir.mustafa beye bu ilgisinden dolayı sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz..saygılarımla şeyla m.

Kubra Yxx

kendisiyle ablam aracılıgı ile tanıstım kendiside daha onceden hastasıydı banada tavsiye etti ve onun aracılıgı ile gittim.Gogsumde cok sayıda kıtle vardı kontrole gittigimde cok ilgili ve alakalıydı ameliyat olmam gerekiyodu korktugumdan dolayı olamıyodum ben takıntılı bırıyım ama mustfa beyin konusması beni cok rahatlattı.simdi ameliyatımı oldum cok mutluyum cokta memnunum doru doktoru bulmak cok onemli ben buldum..mustafa beyin her konuda mukemmel bı doktor oldugunu dusunuyorum yanında cok rahatım cok cana yakın bırı guler yuzlu samımı kendisine cok guveniyorum ve o guvenide alıyorum onu tanıdıgım icinde cok mutluyum herkese tavsiye ediyorum

Bülent Yavuz Exx

merhaba ben bülent yavuz exx sayın mustafa şener le ilk tanışmam 30 sene önce sünnetimde oldu.artık o bizim aile doktorumuz oldu annemin safra kesesi ameliyatı halamın guatr ameliyatı en önemliside babamın basur şikayeti ile gidip tek muayene ile bağırsak kanseri olmasını anlaması oldu.hemen çok başarılı bir ameliyattan sonra kendisi bizimle çok fazla ilgilendi istediğimiz her zaman kendisine cep telefonundan ulaşıp istediğimiz her soruyu sorup gerekli bütün cevapları aldık kendiside gerekli zamanlarda bizi arayıp babamız hakkında bilgi aldı bu bizi çok rahatlattı hastalarıyla diyologları çok iyidir herkez gönül rahatlığıyla kendini ona teslim edebilir branşlarında en iyilerinden biridir tavsiye ederim. saygılarımla.

Ayşe Kxx

Merhaba; Ayşe Kxx ben babamın hemorodi vardı sadece muayne ederek kendisine kanser teşhisi koydu hayatımda tanıdığım en başarılı doktor 24 saat cep telefonu açık istediğiniz zaman ulaşıp bilgi alabiliyorsunuz ameliyat sürecimizde bize çok moral verdi ve babamı hiç inciltmedi hekimliği bence bir numara ameliyattan sonra ufacık bir sorun bile yaşamadık ameliyattan sonra yanımıza gelip bize ameliyatın nasıl geçtiği ile ilgili bilgi verdi ve hastanede olduğumuz sürece gece hemşirelerini arayıp sürekli bilgi verdi ameliyat olmam gerekirse gideceğim tek hekim.Başarılarının devamını diliyorum insana bu kadar güven verdiği için kendisine çok teşekkür ederiz. Saygılarımla

Sıdıka Çxx

Dr.Mustafa Şener,le ilk kayınbabamın şekeri nedeniyle ayağında çıkan yara yüzünden ayağı kesilecek dediklerinde tanıştım.Babamın ayağını kurtardı.Allah bin kere razı olsun. Gayet kendinden emin, konuşkan ve ilgili bir Dr. en önemlisi kendi babama rektum kanseri teşhisi koyduğunda Mustafa Şener,i tanıdım.Her hastalıkla uğraşmak zor ama kanser illeti daha zor.Bu hastalıkta en iyi ilaç moral, ve güler yüzlü, ilgili işinin ehli bir doktor.Maalesef günümüzde doktoru bırakın telefonundan arayıp birşey sormayı hastanede bile peşinden koşturup soru soramıyoruz.Zira Mustafa Şener,e nerdeyse 7/24 saat ulaşabiliyorum.Babam 1 yıldır kanser hastası bu zor yolculuğumuzda bize yol gösteren ilgisini, güler yüzünü, bizden esirgemeyen doktorumuzdan Allah bin kere razı olsun

Serhan Çelikel

2002 yılında guatr hastalığına yakalandım. Altı ay çapada ilaç tedavisi gördüm ancak tedavimin sonucunu net olarak alamadım daha sonra annemin arkadaşı olan Dr.Şule UYUMAZ aracılığı ile Op.Dr.Mustafa ŞENER ile tanıştım. Beni ameliyat ederek hastalığımdan kısa bir sürede iyleşmemi sağlamıştır ve senelik kontrollerimi yapmıştır.Şuan 26 yaşındayım. 9 senedir guatr hastalığım ile ilgili bir sorun yaşamadım. Ancak karşıma bir sene önce hemoroid denilen o korkunç hastalık çıktı. Beni günlük yaşantımda olumsuz etkileyen bu sorunun çözümü için tabiki adres Op.Dr.Mustafa ŞENER di. Başkası kesinlikle düşünülemezdi. 12.04.2011 de olduğum bu ameliyatlada sağlığıma kavuştum. Musatafa hocamın hastasına olan sorumluluğu, dostluğu, ilgisi, bilgisi ve herşeyden önemlisi hastasını önemsemesi ve sevmesi bizimde hasta olarak moral ve motivasyonumuzun yüksek olmasını sağlamaktadır. Mustafa Hocam o maharetli elleriniz dert görmesin. ÇOK TEŞEKKüRLER Hocam.

Birsen Exx

ben Dr.Mustafa Şener ile 2007 yılında tanıştım guatır amelyatı oldum.Ameliyat olmadan önce çok endişeliydim, acabalarım çoktu ama ameliyatı olduktan sonra onun ne kadar mükemmel bir doktor oldugunu anladım.Hastalarına güler yüzlü oluşu çok hoşuma gitti.Onu tanıdıgım herkese tavsiye ettim.konuşkan bir kişilige sahip onun kişiyle konuşması insana ayrı bir güven veriyor.Onu meslektaşlarından ayıran özellik samimi,içten ve güvenilir bir doktor olması.bence kendini geliştirmesine gerek yok tam anlamıyla mükemmel

F.yılmaz

Dr.Mustafa ŞENER'i 1988 yılından beri tanırım aynı hastanede aynı ameliyathanede ameliyat hemşiresi olarak kendisiyle birlikte uzun yıllar beraber çalıştık. kendisi bir cerrah olarak çok titiz çalışan ve ameliyat ettiği hastalarının herşeyi ile birebir ilgilenen çok disiplinli bir cerrahtır. Ben daha önce guatrdan ameliyat olmuştum,hastalığım nüks etti ve tekrar ameliyat olmam gerekti 24 cerrah içerisinden tereddütsüz onu seçtim ve kendisine ameliyat oldum.İnsan olarakta çok sevecen, yardımsever, etrafındaki personelini ve hemşiresini daima korur ve kollar. Daha nasıl tarif edeyim ki bilmiyorum bir baba, bir abi, bir kardeş gibidir kendisi. Dolayısiyle böyle bir doktoru, böyle bir cerrahı herkese içime sine sine öneriyorum. Ne mutlu onun elinde ameliyat olanlara.

Semra Öxx Kxx

Sayın Doktor Mustafa Şener le tanışmamız 2002 yılı ocak ayında SSK Samatya Hastanesinde başladı.kayın validem ağır diabetik hastası olduğu için geçirdiği şeker komasından dolayı vücudunda yaralar çıkmıştı.Gece gündüz sürekli gelir ve inanın ki pazar günleri de olmak üzere ağır hastaları olduğundan hastaneye gelir,tüm hastaları vizit gezer ilgilenir ve şifaya kavuşturmak için elinden gelen gayreti gösterirdi.Aradan 8 Ay geçmişti benim hastalığım başladı,bundan dolayı bir çok doktorlara gidip muayene oldum ve 5 Ayrı Hastanenin Uzmanları da bana aynı teşhisi koyması moralimi çok bozmuştu.Tüm doktorlar, A-Tipi kansersin herşeye hazırlıklı ol sokaktaki Vatandaştan farkın yok derken Sayın Mustafa Şener bana senin ameliyatına ben gireceğim ve elimden gelen tüm gayretle seni eski sağlığına kavuşturacağım diyerek.Ve 03.09.2003 tarihinde 5 saat süren ameliyatla beni hayata ve sağlığıma kavuşturan Doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır.Mesleğine aşık,iyi bir aile babası, olan, çevresinde çok sevilen ve örnek alınması gereken ,Sayın Doktoruma uzun ömür ve sağlıklı nice yıllar diliyorum.14.02.2011 Semra Ö Kaxx

Ceysu Axx

merhaba...mustafa hocayı nisa hastanesinde tanıdım ve iyiki tanımışım...guatır ameliyatı olmak için dr ararken herkesin gözümü korkuttuğu guatır ameliyatı...hiç bir dr bana istediğim beni tatmin edicek açıklamayı yapmadı ama mustafa hoca her şeyi en ufak detaya kadar anlattı ve ılk dafa guvendım cunku mustafa hoca bunları dr agzıyla dııl benım ıcın yanı bana gore bı baba agzıyla anlattı cıddı anlamda bılgılı ve o bılgısını baskalarına cok guzel aktarabılen bı ınsan...ve amelıyatımı oldum hıc bır komlıkasyon sesımde hıc bı degısıklık en ufak bır kısılma olmadan :) hala bagırabılıorum ıstedıgım kadar...mustafa hoca bir mükemmel bir doktor...mustafa hoca mükemmel bir insan...mustafa hocayı tanımadan sakın amliyat olmayın derim ... size MUSTAFA ŞENER i en içten duygularımla TAVSİYE EDİYORUM....

Nilüfer Kxx

31-03-2011 Tarihinde guatr ameliyatı oldum. Mustafa Şener bey'in gerçekleştirdiği ameliyatla hızlı bir şekilde iyileşmekteyim ;doktordan öte samimi kişiliğiyle ameliyat stresine girmedim, öncelikle bu yüzden teşekkürlerimi sunarım öncelikle hasta- doktor ilişkisine önem verip alçak gönüllü olduğu için kendisini kutlar ,mesleğini en iyi şekilde insanlara sunduğu için herkese tavsiye eder başarılarının devamını dilerim... Herkese sağlıklı bir ömür dilerim...:)

Ertan Ertekin

DR.Mustafa Şener beyi kayın validemin mide rahatsızlığından dolayı yapmış olduğu çok başaraılı bir amelyat neticesinde tanıdım .Yıllar sonra boğaz ağrısı nedeni ile özel nisa hastanesinde yapılan gerekli tetkikler ve tahliller sonucunda guatr olduğunu ve bir cerraha göstermem gerektiği söylenince ilk aklıma gelen isim DR.Mustafa Şener bey oldu.Mustafa şener bey tahlil sonuçlarını inceledikten sonra amelyata karar verdi ve son derece başarılı bir amelyat geçirdim .Şimdi sağlığıma kavuştum.Doktorumun Hasta ile iletişimi çok iyi, güler yüzlü bir insan, mesleğinde başarılı,güven veren bir yaklaşımı var her hastanın gönül rahatlığı ile güvenebilceği bir cerrah dır.

Saime Axx

bir arkadaş vesilesiyle tanıştık.kendisini çok güven verici buldum.ameliyatımı kendisi gerçekleştirdi.telefonla da her türlü yardımı sağladı.operatörlüğünü,ameliyat sonrası tedavi yöntemlerini, hastalarına insancıl,sabırlı,anlayışlı ve güler yüzlü davranışları bir doktora yakışır şekilde buluyorum. doktorların mesleklerine aşık olmaları gerektiğini düşünüyorum ve Dr.Mustafa Şener bende böyle bir izlenim bıraktı. ayrıca kendisi benim anne kolon kanseri ameliyatını ve tiroit ameliyatını gerçekleştirdi.çok başarılıydı,Allah razı olsun.dualarımız onunla.

Hadiye Yavuz Xxx

Dr.Mustafa beyle 1990 yılında tanıştık. Annemin rahatsızlığına 21 gün hastanede yatmasına rağmen bir teşhis konamamıştı,Mustafa bey teşhisini koyup ameliyatını gerçekleştirerek tedavi etti. Daha sonra annemi guatır ve safrakesesi ameliyatı, babamı hemeroit, beni hemeroit, halamı safrakesesi, yengemi bağırsak, kardeşimi kıldönmesi, arkadaşımı hemeroit ameliyatı yaptı. 1995 yılında hemeroit ameliyatı oldum çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım. Mesleki yönden yaptığı ameliyat ve tedavilerde olumlu sonuçlar alana kadar hastasıyla çok yakından ilgileniyor ve operasyonları bence çok başarılı. İnsanlara verdiği değerle ön plana çıkıyor. Bence her konuda zaten kendini geliştirmiş durumda, mesleğinde mukemmel bir uzman. Güvenilir ve vijdanlı, dolayısiyle başarılı. Guler yuzlu, karşısındakinin butun sorunlarını sabırla dinleyen, çozum arayan, konuşkan, sevecen, dr.değilde aileden biri gibi. çalışanları yardımsever ve guler yuzlu, çalıştığı yer temiz ve guzel. Son olarak Dr.Mustafa Şener bizim aile doktorumuz ,bukadar sene içinde bize verdiği güven ve guzel hizmetten dolayı ailemizden biri gibi oldu. çok teşekkur ederim .İyiki varsınız, iyiki sizi tanımışık .

İsa Yxx

Mustafa şener hocayla ssk hastanesinde çalışırken tanıştım babam,ablam yengem hemoroid ameliyatını annem kalın bağırsak,k.h,guatır ameliyatlarını ben ve kuzenim kıl dönmesi ameliyatlarını mustafa şener hoca tarafından yapıldı halende bir problemimiz olduğunda ailece ilk adresimiz mustafa şener olmuştur.Mesleğinde profesyonel,güleryüzlü,hastayı motive eden konuşkan insanlığı ve hastaya yaklaşımı çok olumlu bazı meslektaşları gibi insana tepeden bakan ve agresif yapıda bir doktor değil onu tanıdığım ve hastası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum iyiki varsınız mustafa hoca.

Songül Yxx Kxx

Ailemizin gece gündüz ne zaman yardıma ihtiyacı olsa Sayın:Mustafa SENER hocamız, babacanlıgını ve şifalarını bizden eksik etmediler. Bende 2005 yılında basıma gelen bır kaza sonucu kendısıyle tanıstım.Hastalarına karsı ilgili, alakadar, elınden gelenın en iyisini yapan, yol gosteren, işinde ciddi ama o kadarda sefkatlı bir doktor oldugunu dusunuyorum Şifalarınızı hastalarınızdan eksık etmedıgınız için tesekkurler Songül Y K

Rıza Bxx

Sayın ve Değirli Dr. Mustafa ŞENER hocamı, yaklaşık 8 yıl önce bir arkadaşım vasıtasiyle tanıdım.O zamanlar SGK'ya bağlı bir hastanede Başhekim yardımıcısı olarak görev yapmaktaydı.Dr.Mustafa ŞENER hocamı tanıyana kadar ameliyat olmaktan korkuyordum.(O duruşu ciddi hali ve cüssesi sizleri sakın korkutmasın, melek gibi kalbi olan iylik sever, maddiyatı her zaman ikinci planda tutan bir insandır.) Sağolsun engin bilgisi ve tecrübesiyle ve yapmış olduğu başarılı operosyonla şu anda sağlıklı bir şekilde hayatımı idame ettiriyorum.Değerli Doktorumuz Mustafa ŞENER Hocamız şu anda bizim aile hekimimiz oldu denilebilir. Kayınpederemin safra kesesi ameliyatı, kayınbiraderimin kıl dönmesi operasyonlarını da Değerli hocamız gerçekleştirdi.Sayın hocam, bunun yanında bir çok arkadaşımın çocuklarını sünnet etti.Dr. Mustafa ŞENER hocam, hastasının, yaptığı ameliyat sonrası da takibini yapan, telefonla arayıp durumunu soran işine ve hastasına değer veren doktordur ve değerli Doktorumu herkese şiddetle tavsiye ediyorum.İyi ki varsınız Hocam..İyi ki sizi tanıdım... Nice sağlıklı günlere..

Neslihan Karakılınç

Dr.Mustafa beyle 15 gün önce rahatsızlığımdan dolayı muayene olmak için gittiğim hastanede tesadüfen karşılaştım ve zamanla Mustafa hocayı daha iyi tanıdım. çok içten ve candan yaklaşımıyla hastasını ürkütmeden, her şeyi güzel bir şekilde izah etmesi beni gerçekten büyüledi. Onun hastası olmak beni ayrıca onore etti. Aslında ciddi duruşunun altında o kadar güleryüzlü ve esprili bir yönü var ki; buda beni hem fazlasıyla mutlu etti, hem de vayy bee böyle doktorlarda mı varmış diye şaşırttı.:)ameliyat sonrası senle o sıcaklığını devam ettirmesi insana ayrı bir huzur veriyor.İyi ki tanımışım Mustafa hocamı! Herkese tavsiye ediyorum, gerçekten pişman olmayacaksınız. O benim "MERCEDES"im:) Sağ olasın Mustafa hocam.

Hasan Yıxx

Sayın Dr. Mustafa Şener beyefendi ile hastanede tanışdık. Basur sorunum vardı. çok güzel ve uzmandan beklenen bir muayene neticesi Tedavi alternatifleri üzerinden anlayabileceğim şekilde açıklamada bulundular. Neticede ameliyat oldum. Şu an sağlıklı bir şekilde hayatıma devam etmekteyim. Sn. Dr. Mustafa Şener beyefendi hastaya verdiği değer (İnsan-hasta veya hasta-insan) sıralamasında da bellidir. Almış olduğu kutsal eğitimin dışında insanlarla ilişkileride çok iyi ayarlaya bilmektedir. Mesleği konusunda kendileri zaten mükkemeli yakalamış ancak kendi mesleğimden bildiğim kadarıyla tıb eğitiminin sonu yoktur. Sn. Dr. Mustafa Şener beyefendi sahip olduğu bilgiyle yetinmeyen daha fazlası için elinden geleni yapan değerli bir şahıstır. Sakin, ağırbaşlı, bilgili ve tecrübeli babacan, bulunduğu yerin değerini bilen, orada bulunmasının nedeni olan hastalarını gerektiği şekilde ağırlayan çok saygıdeğer bir kişilik. Yanında çalışanlarına hareket ve hatabeti ise mükkemmel. Şahsi kannatim muayene odasının daha geniş olması ve günlük akışı sağlayacak organize işlerini yapabilecek bir yardımcı ile sn. Dr. Mustafa Şener beyefendi daha çok hastaya yardımcı olabileceğidir. Kendilerine bu vesile ile bana gösterdikleri ilgiden ve şifadan dolayı içtenlikle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca şu an görevli olduğu hastane yönetimini de böyle çok değerli uzman doktoru biz hastaların şifaları için görevlendirdiğinizden kutluyorum. Saygılarımla Hasan Yxx

Ayfer Öxx

Babamı safra kesesi taşı ve mide kanaması eşliğinde İstanbul Araştırma Hastanesine acilen götürdük.Durum çok ciddiydi ve babamı kaybedebilirdik. Uzmanımız hemen müdahale etti.Önce mide kanamasını tedavi etti.Sonra da safra kesesini ameliyatla aldı. Sonuçlar çok iyi oldu. Kısa sürede babam iyileşti .Önce Allah sonra da uzmanımızın sayesinde babam sağlığına kavuştu.Hastanın her şeyiyle ilgilenen bir uzman. Bu kişiyi tanımlayacak 3 sıfat dürüst,çalışkan,ciddi. Mesleki açıdan hastalarıyla çok fazla ilgilenen biri. En küçük ayrıntılarla bile ilgilenir,hastayı iyi takip eder.Kesin sonuç alıncaya kadar uğraşır,araştırmacı ve gelişmeleri izleyicidir.Hiçbir uzman hastasına onun kadar uzun zaman ayırmaz.

Sinan Aşxx

Benim Mustafa Bey ile ilk tanışmam yaklaşık 17 sene önce ağabeyimin apandisit ameliyatında oldu.Kendisi bunun öncesinde de aile büyüklerimizinde doktoruydu ve gerekli birçok operasyonlarını da yaptı. Örneğin ağabeyimin ameliyatında telaşla en yakın hastanelere gittik fakat kimse teşhis koyamadı ve müdahale etmedi, kendisi saolsun haberi olur olmaz muayene etti teşhisi koydu ve akabinde operasyonu gerçekleştirdi,biraz daha geç kalınsa apandisitin patlama tehlikesi söz konusuymuş. Yine aynı şekilde halamlara kolo rektal müdahale ve operasyonlar yaparak birçok sorunlarını çözmüştür. Senelerdir ne problemimiz olsa Mustafa Bey'e gideriz. Zaten kendisi de artık ailemizden biri gibi.. O'nu kısaca dürüst, çalışkan ve gülerlüzlü olarak tanımlayabilir ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Saygılarımla

Fatoş

dr. mustafa şener beyi 2 yıla aşkındır tanıyorum kendisi çok degerli çok iyi bir insan olmasının yanı sıra çok iyi profesyonel bir hoca.annemi kolon kanserinden ameliyat etmişti.çok iyi bir cerrah ameliyattan sonra iyileşme ve tedavi süresi çok iyi geçmişti.taki kader her insanın bir yaşama süresi var mustafa hoca bu süreyi en mükemmel şekilde uzatan bir insan oldu.kendisine sonsuz teşekkürlerimizi dile bu vesileylede dile getirmiş oluyorum.herşey için teşekkür ederiz mustafa hocam.

Dilek Kxx

Doğum yapalı 4 ay oldu,dogum yaptıgımdan beri yakalsık 20 kez hastanelik olmuşumdur.Gittigim doktorlar 4 ay boyunca bir türlü sebebini bulamadılar,yapılmadık test kalmadı Mustafa beyle bir kez görüşmem yeterli oldu safra kesesinde taş varmış ve çektigim bütün ağrılar bundanmış,ameliyat oldum çok şükür ağrılarım yok artık doktor beye beni ağrılarımdan kurtardıgı için çok teşekkür ediyorum... Mustafa bey işinde güleryüzlü ,çok ilgili ve detaycıdır. çalıştıgı hastane bulundugu bölgeyle kıyaslanacak olursa iyi bir hastane ama dr.mustafa şenere ulaşmak çok zor muhakakak randevu alarak gidin.

Zerrin Cxxxx

Ben DR Mustafa ŞENER i guatr hastası olduğumu öğrendiğimde araştırmalarım sonucunda tanıdım. Kendisi beni ameliyat etti çok iyi bir hekim ve çok iyi bir insan olduğuna bizzat tanık oldum ,o günden sonrada başka doktorlara gitsem de sonuçlarımı en son kendisine gösterir ve onun tavsiyeleriyle hareket ederim ,hekim ve insan olarak kendi sağlığımın dışında yakınlarımın (kızımın)sağlığı konusunda da kendisinden çok destek aldım. Ve kendisine yürekten teşekkür ediyorum . Dr.Mustafa Beyi hekim ve insan olarak tanıdığım için kendimi şanslı buluyorum , bundan sonraki meslek ve özel hayatında başarılarının devamını diliyorum Zerrin Cxxx.

Raziye Cxx

mustafa şenerle 1989da samatya hastanesinde tanıştım kistatik ameliyatı oldum mustafa beyin hastası olmadıgım halde benimle ilgilendi çok agır ameliyat geçirmiştim dört yıl önce yeniden rahatsızlandım tesadüfen nisa hastanesinde buldum muayene sonucu ameliyat olmam gerekti hiç teretdütsüz ameliyat oldum allah mustafa beyden razı olsun allah korkusu olan itikatlı bir insan ben çok memnunum kendisinden ve herkese mustafa beyi tavsiye ediyorum alanının en iyi doktoru cok tesekkür edrim mustafa bey

Raziye Cxx

Opr. Dr. Mustafa ŞENER i 1987 yılından beri tanımaktayım. İşinin ehli,tecrübeli bir cerrahtır. Babamın bağırsak düğümlenmesi olduğunu, kalın bağırsağının bir kısmının işlevini yitirdiğini teşhis edip, ameliyatını gerçekleştirmiş, babamı sağlığına kavuşturmuştur. Benim hemoroid operasyonumu gerçekleştirmiştir. Ayrıca amcamın boyun ve baş kısmında oluşan şişlikleri yine başarılı bir operasyonla temizlemiştir. Yakın bir zamanda annemin safra kesesinde çok küçük bir taş olduğunu teşhis etmiştir. Kendisi sağlık sorunlarımız olduğunda ailece güvenle ilk müraacat edeceğimiz doktordur. Dr. Mustafa ŞENER e şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Raziye Cxx

Bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıdım.Nisa Hastanesine gittim.Beni güleryüzle candan bir şekilde karşılayarak şikayetlerimi dinledi.Tüm tetkiklerimi inceledi.Muayene etti.Görüşlerini,nasıl bir yöntemle ameliyat edeceğini açık açık anlattı.Safra kesesi-kardia bölgesinde stromal tümör ameliyatını laparoskopi ile başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.ameliyat öncesi tetkiklerde ve ameliyat sonrası bakımda hastane içinde gerekli yardımı yapması, hastaya sahiplenmesi insana güven vermektedir.İyiki doğru karar vermişim.Tavsiye aldığım gibi bende tavsiye ediyorum.

Raziye Cxx

Mustafa hocam çok titiz, düzenli ve hastalarına karşı özenli deneyimi ve bilgisi ile alanında uzman güvenilebilecek nadir doktorlardan biridir. Ben kıl dönmesi ve kolon ameliyatı oldum. Her ikisinden de çok memnun kaldım. Eli çok hafif olmakla beraber hastalarını yakından takip edip iyileşme süreci ile bizzat ilgilenmektedir. Ameliyat dan sonra hastaların iyileşme süreci normalden daha kısa sürmektedir. Gerek doktor olarak geren insan olarak çok değerli kişiliğe sahiptir herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Raziye Cxx

Mustafa Hocayı 5 senedir tanıyorum. İlk olarak mide rahatsızlığımdan dolayı kendisine muayene gitmiştim. Ve daha sonra hemoroid rahatsızlığımdan dolayı muayene gitmiştim. Gerek muayene, gerek ameliyatlarımda onun hassasiyetiyle ve titizliğiyle çok iyi geçti. Ve sonra ki kontrollerimde, ilaç tedavilerimde de bana çok yardımcı oldu. Mustafa Hoca hastalarına karşı her zaman çok ilgili ve güleryüzlü bir doktordur. Titizliği, güleryüzlülüğü, hasta ve hasta yakınlarına olan ilgisi ile işini çok iyi yapan bir doktordur. Yakın çevremde bulunan arkadaşlarıma da herhangi bir sağlık sorunları olduğunda Mustafa Hocayı tavsiye ediyorum. Ben ve tavsiye ettiğim arkadaşlarımın tümü Mustafa Hocadan çok memnun kalıyorlar. Ona bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Raziye Cxx

18 sene önce bağırsak ameliyatı olmuş çok memnun kalmış bir hastasıyım Mustafa bey'in. Ara zamanlarda rahatsızlıklarım oldu başka hastalıklarım çıktı iletişim kuramadım bulamadım. Başka doktorlara gittim ama sonuç alamadım. Mustafa bey'e tekrar ulaşabildim.Ona tekrar muayene oldum.Seneler geçmesine rağmen hastalarına duyarlılığını halen kaybetmemiş bir doktordur. Herkese tavsiye ederim işinin eri hastasını iyi dinleyen ve sonuç veren doktorlardan biridir. Teşekkür ederim ..

Raziye Cxx

anestezi teknisyeniyim ,dr m.şenerle aynı hastanede çalışmıştık.ben emekli olmuştum.kendisi de özel hastaneye geçmişti.ben anal fissür hastalığı oldum 3 yıl önce.başka bir doktor tarafından ameliyat oldum .iyileşmedim kanamalarım devam etti.ameliyatımdan bir yıl sonra dr. mustafa şener'e gittim.tekrar ameliyat yaptı, 2 yıl geçti hiçbir sıkıntım yok.kendisine çok teşekkür ediyorum.hastalarına çok özverili davranıyor,hastası için elinden ne geliyorsa yapar.alçak gönüllüdür,insan ayrımı yapmaz.3 sıfat olarak:çalışkan,yetenekli,cesaretli. iş konusunda çok ciddi,kişiler arası ilişkileri çok iyidir.nerde nasıl davranacağını çok iyi bilir.cerrahi problemi olan herkese tavsiye ederim. çalıştığı yer iyi çalışanlarıyla uyum içindedir.

Raziye Cxx

Merhaba Mustafa Beyi eşimin rahatsızlığı ile tanıdık. Eşime diğer gittiğimiz 2 doktor tarafından ameliyat teşhisi konulmasına karşılık Mustafa Bey farklı bir rahatsızlık olduğunu ve ilaçla tedavi edilebileceği teşhisini koydu. Eşimin şu anda bu hastalık konusunda her hangi bir şikayeti bulunmamaktadır. Bu memnuniyetimize bağlı olarak; sezeryen doğum sonrası meydana gelen endometriozis ameliyatımı Mustafa Bey gerçekleştirmiştir. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde, yapılan bilgilendirme ve yönlendirmeler neticesinde sağlıklı bir süreç yaşanmış olup kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. 3 kelimeyle Mustafa Beyi tanımlarsak; güvenilir, bilgili, dürüsttür. Güleryüzlü, nazik ve konuşkandır.

Raziye Cxx

kendisinin iyi bir doktor oldugunu duydum.gittim tanıstım gogsumde kıst vardı birden fazla kendisinin konusması cok iyi ve samimiydi cok tatlı bir insan.daha onceki gittigim doktorlar bu kadar ilgili olmadı rahatlatmadı ameliyatımı oldum cok memnunum oldukca basarılı biri cana yakın guvenli cok rahatım..kardesimdede aynı kıst problemi vardı oda ameliyatını oldu mustafa beye cok cok memnun onun asırı seviyor guveniyor herhangi bir problemimiz olsa her zaman mustafa bey tek tercıhımiz

Mustafa Ekrem Gxx

Sayın Dr. Mustafa ŞENER beyin hastaya yaklaşım ve teşhislerinin çok başarılı olduğundan dolayı Malatya Doğanyol ilçesinin aile hekimi konumuna gelmiş durumdadır. Şikayeti olan mutlaka Mustafa beyi arar ve aldığı hizmetten oldukça memnun kalır. Bizim ilçeden en az 100 kişinin ameliyatını gerçekleştirmiştir hepside memnun kalmıştır. bundan dolayı Sayın Mustafa ŞENER bey tercih edilir olmuştur. Bu bağlamda Dr Mustafa ŞENER beyi herkese tavsiye ediyorum. Sayın mustafa ŞENER beye görevinde başarılar diler, saygılarımı sunarım. Ekrem Gxx

Bilal

benim ne zamandır sıkıntım olan kuyruk sokumunda kıl kisti yani halkın tabiri ile kıl dönmesi mevcuttu doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı.kıl dönmesi ameliyatının oldukça sıkıntılı olduğunu duydum en az onbeş gün istiharat etmem gerekiyordu ve ameliyat olmak beni biraz korkutuyordu o yüzden devamlı erteliyordum birgün yakın bir tanıdığımız beni kendisine gönderdi ameliyatsız bu sorunu çözebildiğini söyledi kendisinden randevu aldım görüşmemde de ise ameliyat olmadan sorunun çözülebileceğini söyledi.çok kısa zamanda sıkıntımı çözdü şu an hiçbir sıkıntım kalmadı Dr.Mustafa Şeneri herkes tavsiye ediyorum. özellikle böyle bir sıkıntınız var ise ameliyat olmak istemiyorsanız.kesinlikle tavsiye ederim. başka hiçbir doktor bu işi ameliyatsız yapamaz ben çok gezdim.ameliyatsız bu dertten kurtulmak istiyorasanız mutlaka kendisinden bir randevu alıp gösterin.

İrem Ünxx

Ben Opr.Dr. Mustafa Şener'in kıl dönmesi tedavisi için operasyon uyguladığı bir hastasıyım.Kendisine İstanbul'daki yakınlarımın tavsiyeleri üzerine ulaştım.Aslında daha önce bu konu ile ilgili başka doktorlara danışmıştım; fakat, geçici çözümler rahatsızlığımı gideremediği için küçük bir operasyon geçirmem gerktiğine karar verdim.Dr.Mustafa Şener'in tecrübeli oluşu ve kendinden emin tavırları bu kararımda etkili oldu.Kıl dönmesi operasyonunu geçireli yaklaşık 5 sene oldu. Hala doktor beyin bu konudaki hijyen tavsiyelerini uyguluyorum ve bu sayede hiçbir sorun yaşamıyorum.Dr.Mustafa Şener'in samimi ve içten oluşu, aynı zamanda birçok doktorun maalesef sahip olmadığı ''hastayı dinleme anlayışı ve sabrı'' benim için tercih sebebi olmuştur.Doktor beye burdan tekrar teşekkür ederim ve kendisini bu tür operasyonlara ihtiyacı olan tüm diğer hastalara da tavsiye ederim.

Hasan Tuxx

Mustafa bey daha önce babanemi ve babamı ameliyat etmişti.İkisinin ameliyatıda oldukça başarılı geçti ve çok memnun kaldık.Bu sebepten dolayı ilk tercihim Mustafa bey oldu.Bende günümüzün popiler sorunu haline gelen kıl dönmesi vardı.Gerek korkumdan gerekse utandıgımdan kimseye söyleyemiyordum ancak yıllar geçtikçe bu sorun dahada büyüyor ve beni çok rahatsız ediyordu.Mustafa beye muayene olmaya gittigimde önce beni motive ederek ameliyat olmaya karar vermemi sagladı,içime inanılmaz bir cesaret dolmustu.ameliyathaneye giderken cok tedirgindim çünkü sorunum çok ilerlemişti ve korkuyordum ancak Mustafa beyın gerek espirileri gerek o güven veren durusu beni cok rahatlattı ve başarılı bir operasyondan sonra saglıgıma tekrardan kavustum.Hatta aynı gece kardeşimde benle beraber kıl dönmesinden ameliyat oldu.Mustafa bey bizim aile doktorumuz olmuştur.Mustafa beyin espirili tavırları,insana güven veren o kararlı duruşu,güleryüzlü ve sıcak davranışları beni gerçekten çok etkiledi ve kendine hayran bıraktı.Bütün bunların yanında çalıştıgı yerin temiz ve düzenli olmasıda hijyene verdigi önemi anlamamda çok yardımcı oldu.Biz aile olarak Mustafa beye çok güveniyoruz.Sizde gittiginizde anlattıklarımın az bile oldugunu göreceksiniz.

Mehmet Tuxx

Mustafa şener bey bizim aile doktorumuzdur.Bende dahil olmak üzere babam ağabeyim ve babaannemide ameliyat etmiştir.Beni kıl dönmesinden ameliyat etmiştir.Şimdiye kadar geçirdiğim tek ameliyattır.İlk kez ameliyat geçirecek birisinin ne kadar tedirgin olduğunu tahmin edersiniz.Fakat onun nekadar deneyimli ve tecrübeli bir doktor olduğunu daha önceden gözlemlediğim için korkum bir nebze olsun azalmıştı.Nitekim ameliyat esnasında ve sonundada bunun böyle olduğunu gördüm.Mustafa bey son derece soğuk kanlı,profesyonel ve sıcak tavırlarıyla kendine hayran bırakan bir doktordur.Onun ameliyat edeceği hastaların korkuları ve endişeleri boşunadır.Bu yüzdendirki Mustafa bey Türkiye'nin önemli doktorları arasında gelmektedir.Herkese acil şifalar diliyorum ve kendinizi güvenli ellere bırakın diyorum.

Gizem

2006 yilinda Mustafa Bey tarafindan ameliyat edildim ve gayet basarili oldu. Ameliyattan sonraki surec icerisinde herhangi bir sorunla karsilamadim. Ameliyattan önceki surec oldukca zordu, örnegin rahatlikla oturamiyordum ve daha sonrasinda hastahaneye gittigimde ameliyat olmam gerektigi söylendi. Bu surec icerisinde babam Mustafa Bey ile baglantiya gecti ve ameliyat karari alindi. Ameliyatim gayet sorunsuzdu ve lokal ameliyat yapildi, süre hatirladigim kadariyla 45 dk. civarindaydi.

Damla Yılmaz

Tanıdığımız aracılığıyla tanıştık.Hastalığımda İlerleme gösteren sonuçlar aldık.Hastalığım hakkında bilgi edinmem için tavsiyede bulundu.Ameliyat olmadan 4 gün önce Mustafa Şener'e gittik ve ilaçla tedavide sonuca vardık,iyiki ameliyat yerine ilaçla tedaviye başvurmuşuz.Kıl dönmesi hastalığımda sonuca ulaştık.İşinin uzmanı olduğunu her açıdan belli ediyor.İşinde titiz,güleryüzlü,sabırlı,hastasının halinden anlayan elinden geldiğince yardımcı olan biri Mustafa bey.yanında çalışanlar da güleryüzlü,sabırlı,cana yakın çalıştığı yer güzel ve temiz.

Mustafa Txx

yıllar önce kıl dönmesinden dolayı dr.mustafa şener e ameliyat olmuştum.ve operasyondan çok memnun kaldım .hiçbir bir sorun yaşamadan en kısa sürede güncel yaşamıma geri döndüm.ilgili ve alakadar olması ve işine olan bağlılığı ve uzmanlığı saygıya değer.yaptığı ameliyatın başından sonuna kadar iyileşene her süreçte takipçisi olarak bana çok destek sağlamıştır.bu yüzden yakın çevremdeki bu sorundan şikayetçi kişilerede kendisini tavsiye ettim.ve onlarda çok memnun kaldılar.kendisine tekrar teşekkür ederim.

Özgür Özxx

Mustafa Bey'i yıllardır tanıyorum.Aile doktorumuz sayılır kendisi.Annem 2,ablam 1,ben 1 kere ameliyat oldum. Annem'e kolon kanseri teşhisi konduğunda Mustafa bey ameliyatını gerçekleştirdi ve şuanda çok şükür bir şikayeti yok.Etrafımda tanıdığım herkesi kendisine yönlendiriyorum ve herkes memnun.Kıl dönmesi ameliyatı oldum şuan da şikayetim yok.İnsan ilişkileri güçlü samimi ve güler yüzlüdür.çok başarılı bir Genel Cerrah'tır. Herkese tavsiye ediyorum.

Mehtap

Dr.Mustafa bey ile abimin kıl dönmesi ameliyatı için tanıştım, abim doktorundan çok memnun kaldığı için bende varis tedavisi konusunda kendisine danışmak istedim ve kendisinden varis tedavisi için bilgi ve yardım aldım. Varis ile ilgili bildiğim yanlışları düzeltmemi sağladı, doğru tedavi yöntemine beni yönlendirdi. Uygulamış olduğu tedaviden sonderece memnunum. Onca karışık varis tedavilerinin arasında bunalmak istemiyorsanız doğru bir varis tedavisi için işinde uzman, deneyimi tam ve samimi Dr.Mustafa ŞENER'i tercih edebilirsiniz.

Yekcan

Mustafa Bey ile babam sayesinde tanıştım ve kendisi bizzat ameliyatımı gerçekleştirmiştir.Aradan 3 sene geçmesine rağmen en ufak bir şikayetim olmadı.Mustafa bey bütün hastalarıyla özel olarak ilgilenmektedir.Benim geçirdiğim ameliyat risksiz ve ufak bir ameliyat olmasına rağmen kendisi ameliyat sonrasındada beni yalnız bırakmayarak hep destek olmuştur.Kendisi çok başarılı,samimi ve içten bir kişiliğe sahiptir.Mustafa Bey ile hala irtibat halindeyizdir

Ekrem Kxx

mustafa beyi tavsiye üzerine buldum. kendisinden çok iyi hizmet aldım. kendisi bana cerrahi konuda yardımcı oldu. mesleki açıdan hastaya yaklaşımı tanıyı doğru yapması ve tedavi operasyonda kesin sonuç alması başarılı bir hekim olduüğunun işaretidir. sıcakkanlı ve hasta doktor ilişkisinde daha yapıcı olması dikkat çeken özelliklri.. konuşkan ,sıcakkanlı,güleryüzlü çalıştığı ortam ve etrafındaki çalışanlarda sıcakkanlı. hastayı hastane ortamından uzaklaştıran bir yaklaşım içersinde olmalarından dolayı ayrıca tüm personeli dr. mustafa nezdinde kutluyor ve çalışmalarının devamını diliyorum

Ömer Çxx

doktorbeyle ilk tanışmamız 1994 yılının ağustos ayına rastlar benim kardeşimle ilgili bir teşhis dolayısıyla tanıştık ve kardeşime koyduğu teşhis tam hastalığının tanısıydı. sonraki yıllarda hastalağı olan yakınlarımı kendisine götürdüm muayene ettirdim teşhis ve tedavi yöntemleri ni begendim ve kendisinden istifade ettim en son 30,03,2011 tarihinde bulunduğu hastaneye gidip yakınımızı gösterdim ondada bulunduğu teşhisi tamdı kendisine teşekkür ediyor hizmezlerinin devamını istiyorum. ALLAH kendisinden razı olsun mustafa bey koyduğu tanıda o kadar iddialı ki yiğenime koyduğu teşhiste "bu şeklin haricinde bir tedavi şekli yapan doktorun kapısında diplomamı yırtar ve onun hizmetinde bulunurum" diyecek kadar kendisinine güveniyor ve tahmiminde teşhisinde yanılmadı.

Tahsin Axx

mustafa beyle huzur hastanesindeyken 1997 yılında tanıştım ve kıl dönmesi ameliyatı oldum ben kıl dönmesi ameliyatından sonra hep şikayetlenen insanlarla karşılaştım benim ameliyatımı o zaman kıları temizleyip dikiş atarak yapmıştı eline sağlık çok mennun kaldım o günden beri ailece mustafa beyin hastasıyız daha yeni kendisine oğlumu sünnet ettirdim ondada mükemmeliği bulduk çünkü yeğenlerimin sünneti biraz problemli geçti eline sağlı hocam başarılarınızın devamını dileriz arık ailesi

Ersin Uxx

mide rahatsızlığı çeken bir hastayım 2005 yılından buyana bu hastalığım var fakat endoskopi korkum yüzünden daha önce doktora görünmedim geçen sene mesai arkadaşımın tavsiyesi ile mustafa şenere gittim öncelikle her iyi doktor gibi endoskopi sonucunu görmeden tedavi uygulayamıycağını söyledi ve beni ikna edip endoskopiye yönlendirdi sonuçta 4.dereceden reflü olduğum anlaşıldı bana öncelikle birkaç aylık ilaç tedavisi uygulayacağını sonuç vermez ise ameliyat gerektiğini söyledi yaklaşık bir senedir ilaç tedavisi ve dengeli beslenme ile bu şikayetlerim minimuma indi sonradan öğrendimki bu derecedeki hastalara hemen ameliyat öneriliyormuş o yüzden MUSTAFA ŞENER e minnettarım tüm hastalara tavsiye ederim uzman,işinin erbabı ve hastasına müşteri olarak bakmıyor.

Leman Karxxxx

Mustafa beyle yedi yıl önce başka bir doktorun vasıtasıyla tanıştım tiroid bezlerimin çok hızlı çalıştığın ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler.Mustafa bey benim ameliyatımı yaptı.Ameliyatım çok başarılı geçmişti bir haftada toparlandım normal hayatıma döndüm.Ameliyat sonrasıda beni arayıp salığım hakında bilgi alması da çok hoşuma gitmişti.Ben Mustafa bey mesleğinde çok başarılı buluyorum ve kendisine çok güveniyorum.Mustafa bey bizim aile doktorumuz oldu annemi üç yıl önce safra kesesinden ameliyat etti annem iyleşti aynı sorun ablamda çıktı o ameliyat oldu.Şimdide kayınvalidemle Mustafa bey gidiyoruz onunda barsaklarla ilgili sorunu vardı mustafa beyin sayesinde ümre ziyaretini rahat yapabildi.Bana göre Mustafa bey mükemmel bir doktor.Her aradığımda bana yardımcı oluyo her hastasıyla çok güzel ilgileniyor.Yengemin durumuyla da ilgilendiği için çok teşekür ederim.Herkese tavsiye ediyorum.

Asım Birlik

Yıllardır Dr.Mustafa Bey'in hastasıyız.Kişilik olarak çok düzgün dürüst ve kibar mütevazi bir beydir.Doktorluk mesleğinde ise işinin ehli az bulunacak doktorlarımızdan birisidir.Ben ve birçok yakınımı tedavi etmiştir. Size diğer doktorların yaptığı gibi şu ilacı iç bilmem kaç gün sonra gel diyen bi doktor değildir. Size rahatsızlığınız hakkında çok detaylı bilgi veren bir doktordur. Uzun lafın kısası çok memnunum ve Dr.Mustafa beyi şiddetle tavsiye ediyorum.

Mehmet Ocakçıoğlu

kızım 8 yaşındayken bir karın ağrısı başladı insanın aklına gelmiyor acil cerrahpaşaya kaldırdık doktorlar dedilerki sabaha kadar bekliyeceğiz apandisti patlamış olabilir hemen kızımı kaptığım gibi mustafa beyi aradım bizi gece yarısı huzur hastanesiine çağırdı ve gelip bakar bakmaz da apandistin patlamış olduğunu neden bu kadar gec kaldığımızı söyleyip kızımı ameliyata aldı ve gerçekten de apandist patlamış ve kızım zehirlenmeye başlamıştı hemen gelir gelmez teşhisi koyup ameliyatı başarılı bir şekilde yapmış olması hayatım boyunca unutamıyacağım bir olaydır kendisini hekim olarak ta takdir ederiz işinin ehli ve konusunda başarılıdır gerçekten takdir ve saygıyla her zaman ailecek hatırlarız saygılarımla

Mehmet Yıldız

Sayın Op.Dr. M.Şener'i yıllardır tanır, mesleki bilgi ve tecrübelerinden çok geniş bir çevre olarak istifade ettiğimizi belirtmek isterim. çok iyi bir operatör ve hepsinden önemlisi çok iyi bir İNSANDIR. Daha bir çok güzel vasfını uzun uzadıya burada anlatmaya gerek yok. Mesleğinin zirvesinde olduğunu söyleyebilirim. Dr.Mustafa ŞENER, talebelik yıllarından beri tanıdığım,efendi kişiliği ciddiyeti ve içtenliği ile hastaları ile çok sıcak ilişki kuran, onların teşhis ve tedavisinde hastasına güven veren bir yapıya sahiptir. çevremizdeki yakınlarımız, eş,dost ve akrabalarımızın sağlık konusunda herhangi bir sorunu olduğunda ona sormadan , yorumunu ve tavsiyesini almadan hareket etmeyiz. çünkü, mesleki kariyerindeki yeterliliği ve isabetli teşhis ve tedavileri o kadar duyulmuştur ki, ona danışmadan hareket etmenin risk taşıyacağı inancı yerleşmiştir bizlerde. Onun tedavisinden şikayetçi olan bir limseye çevremde rastlamadım.

Hüseyin Avni Ateş

Dr. Mustafa ŞENER Bey'in iyi bir hekim, mükemmel bir cerrah olduğunu daha önce üçüncü şahıslardan duymuştum. Bana Doktor Beyden bahseden dostum reflüden uzun yıllar çektiğini, bir tavsiye üzerine kendisine müraccat ettiğini, geçirdiği başarılı bir ameliyat neticesi yaklaşık 15-16 yıldır hastalıktan bir eser kalmadığını ifade etmişti. Bunu aynı hastalıktan müşteki olan bana, bir tavsiye olarak söylüyordu. Daha sonraki yıllarda oktor beyle tanışma, aynı mekanlarda bulunma imkanına kavuştum. Beşeri ilişkilerinde mükemmel bir insan olduğunu ayrıca müşahade ettim. Yaklaşık beş-altı ay kadar önce ilköğretim okulunda okuyan oğlumun rahatsızlığından dolayı kendisine müracaat ettiğim zaman, bize en yakın sağlık kurumundaki bir hekimi tavsiye etti. Muayenede anladım ki, bizi yönlendirmekle kalmamış, aynı zamanda o kurumdaki doktorla da irtibata geçmişti. Problem netleşince bana "hemen çocuğu getirin, operasyonu yapalım, yarın taburcu ederiz" dedi. Kendisinin rahatlığı bizim de büyük ölçüde rahatlamamıza, kendisine teslim olmamıza ve büyük bir huzur içinde operasyonun sonucunu beklememize sebep oldu. Kendisinin bizzat yaptığı başarılı bir cerrahi müdahale ile oğlumuz sağlığına kavuştu ve söylediği gibi ertesi gün taburcu olduk. Kendisine şükran borçluyuz. Dr. Mustafa ŞENER bey'i mükemmel bir insan olarak tanıyor, eskimez insanların ifadesiyle "hem hâzık, hem cerrah hem de iyi bir hekim" olduğuna tanıklık ediyorum.

İskender Kaya

Mustafa bey çok mükemmel kişiliği, güler yüzlülüğü ve işine sadıklığı ile çok kıymetli bir hocamızdır.Olmaz denileni başarmış; ülkemizin nadide bir profesörünün yapamadığını, üniversite hocalarının olmaz dediğini canla başla uğraşarak başarmış ve hastamıza gösterdiği yakınlık ve samimi davranışlarından dolayı da bizim ailemizin fertlerinden sayılacak kadar cana yakın birisidir.Teşekkür ederiz Mustafa hocam iyi ki varsınız. (Artık yaşamaz denilen ve bu durumu belgelerle kanıtlanacak bir hasta olan hastamız; önce Allah sonra kendileri sayesinde ayağa kalkmıştır.)

Mevlüt Kaxxxxx

Opr. Dr. Mustafa ŞENER' i 1989 yılında bir doktor arkadaşım vesilesi ile tanıdım. 1990 yılında özel bir şirket aracılığı ile sağlık ekibi olarak Hacc' a gittik. Oradaki görevimiz icabı kendisini daha iyi tanımış oldum. Kendisinin gerek genel cerrahi alanında gerek genel anlamda hastaları ile yapmış olduğu ilgi ve alakasından dolayı takdire şayan hizmetlerini gördüm, şahit oldum, biliyorum. O tarihten itibaren bu dostluk ilişkilerimiz hala devam etmektedir ve gerek kendim, yakınım, tanıdığım veya tanımadığım kişilere gerek duyulduğunda kendisini şiddetle ve önemle tavsiye etmişimdir. Tavsiye ettiğim kişilerin kendilerine gidip gerekli tedavilerini yaptırıp sonrasında ise çok memnun kaldıklarını ifade ederek hem kendilerine hem şahsıma teşekkür etmişlerdir. Bundan böyle dostluğumuz devam ettiği müddetçe kendisini tavsiye etmeyi kendime bir borç bilirim. Tıp dünyasında hastalarına böylesine önem veren ve onlara anlatımlarıyla moral kazandırmaya çalışan, tedavilerine katkıda bulunan doktorlar ender bulunmaktadır. Kendisini tanıdığım ya da tanımadığım herkese tavsiye ettiğimi ve edeceğimi önemle arz ederim.

SELAMİ YILxxxxxx

Ben Yalova- Esenköy'den yazıyorum.Bu sayfada gezinen ve okuyan herkesi bilgilendirmeyi boynumun borcu olduğunu biliyorum. İyi ki görmüşüm bu siteyi.Mustafa hocamdan ALLAH razı olsun,neden mi???.. Ben kıl dönmesinden toplam dört defa ameliyat olmuş bir adamım .İlk üç ameliyatımı da devlet hastanesinde oldum. Ameliyatlarımın arası (ilk üçü için diyorum)birer ay! Her seferinde avuç içi kadar parçalar alındı. Ama heyhat bir türlü iyileşemiyordum, tam bu sırada Cenab-ı Allah karşıma sayın hocamı çıkarttı. Allah tekrar tekrar razı olsun .Bu hastalığın ac

E-Bülten’ e kayıt olarak en yeni haberler, duyurular ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz...

Web sitesinde yer alan içeriklerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi yöntemleri için mutlaka doktorunuza başvurunuz...
COPYRIGHT © 2018 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Reflux Surgery Reflü Belirtileri Gastrik Bypass Ameliyatı Nedir Gastrik Bypass Ameliyatı